Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Rozpis soutěže
Podzim
Jaro
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Ladislav Pokorný
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 15:00
AH175
1.HK Dvůr Králové - Liberec
27 : 28
11.3. 15:00
AH227
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 21
24.2. 13:00
AH134
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice
27 : 20
11.2. 17:00
AH238
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové
37 : 27
4.11. 13:00
AH059
ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec
24 : 37
21.10. 15:30
AH114
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Bělá
38 : 29
14.10. 13:00
AH044
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
26 : 32
17.9. 17:00
AH014
L.Vršovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 21
1.liga mladší dorostenci
12.11. 12:15
AJ054
HK Baník Most - Sokol Žďár n. S.
27 : 31
1.10. 12:15
AJ021
HK Baník Most - Jičín
25 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
25.11. 16:00
AK066
Házená Mělník - Sokol Vršovice
34 : 40
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO160
Házená Velká Bystřice - Nový Jičín
32 : 25
18.3. 15:50
AO159
HBC Jičín - S.Vršovice
26 : 15
18.3. 13:05
AO156
S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice
28 : 19
18.3. 11:15
AO154
Nový Jičín - HK FCC Město Lovosice
24 : 31
18.3. 10:20
AO153
Házená Velká Bystřice - S.Vršovice
21 : 16
21.1. 14:25
AO078
Liberec - Litovel
31 : 27
21.1. 13:30
AO077
S.Vršovice - Zlín
16 : 29
21.1. 10:45
AO074
S.Vršovice - Liberec
14 : 23
10.12. 16:45
AO010
Liberec - Dukla A
17 : 31
10.12. 14:00
AO007
Dukla A - HK FCC Město Lovosice
40 : 18
10.12. 13:05
AO006
Dukla B - Házená Mělník
29 : 24
10.12. 10:20
AO003
Liberec - Dukla B
17 : 21
10.12. 08:30
AO001
Dukla B - Dukla A
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
3.12. 16:10
AP010
Sokol Písek - Slavia
11 : 15
3.12. 10:45
AP004
Slavia - Sokol Poruba
26 : 14
3.12. 09:50
AP003
Sokol Písek - SC Bohumín
19 : 11
2.liga ženy - západ
29.4. 15:00
AS111
Sokol Písek B - Turnov
35 : 21
8.4. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
21 : 25
4.3. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - Astra
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Pardubice - 19.5.2018 - výsledky
video
online
Jiskra H. Brod A - DHK Pardubice A
6 : 11
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
10 : 14
video
online
Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod A
14 : 5
video
online
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
12 : 14
video
online
Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice
3 : 12
video
online
Jiskra H. Brod A - Velké Meziříčí
9 : 15
video
online
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
16 : 10
video
online
Velké Meziříčí - Slavoj Žirovnice
8 : 17
video
online
Ledeč n. S. - Jiskra H. Brod A
10 : 3
video
online
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
18 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavoj Žirovnice
20
20
0
0
356 : 179
80
2
Jiskra H. Brod A
20
10
0
10
217 : 218
46
3
DHK Pardubice A
20
7
0
13
230 : 267
32
4
Ledeč n. S.
20
9
0
11
212 : 236
30
5
Velké Meziříčí
20
4
0
16
182 : 297
12
Tabulka střelců
Kristýna Coufalová
DHK Slavoj Žirovnice
204
Anna Heřmánková
DHK Slavoj Žirovnice
189
Kateřina Mainerová
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Bouchnerová
Jiskra Havlíčkův Brod A
27
Michaela Friedlová
DHK Pardubice A
15
Kristýna Coufalová
DHK Slavoj Žirovnice
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Trojanová
TJ Sokol Velké Meziříčí
18
Lucie Sochůrková
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
8
Karolína Slámová
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.