Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Ladislav Pokorný
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 15:00
AH175
1.HK Dvůr Králové - Liberec
27 : 28
11.3. 15:00
AH227
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 21
24.2. 13:00
AH134
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice
27 : 20
11.2. 17:00
AH238
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové
37 : 27
4.11. 13:00
AH059
ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec
24 : 37
21.10. 15:30
AH114
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Bělá
38 : 29
14.10. 13:00
AH044
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
26 : 32
17.9. 17:00
AH014
L.Vršovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 21
1.liga mladší dorostenci
12.11. 12:15
AJ054
HK Baník Most - Sokol Žďár n. S.
27 : 31
1.10. 12:15
AJ021
HK Baník Most - Jičín
25 : 38
2.liga mladší dorostenci - Č
25.11. 16:00
AK066
Házená Mělník - Sokol Vršovice
34 : 40
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO160
Házená Velká Bystřice - Nový Jičín
32 : 25
18.3. 15:50
AO159
HBC Jičín - S.Vršovice
26 : 15
18.3. 13:05
AO156
S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice
28 : 19
18.3. 11:15
AO154
Nový Jičín - HK FCC Město Lovosice
24 : 31
18.3. 10:20
AO153
Házená Velká Bystřice - S.Vršovice
21 : 16
21.1. 14:25
AO078
Liberec - Litovel
31 : 27
21.1. 13:30
AO077
S.Vršovice - Zlín
16 : 29
21.1. 10:45
AO074
S.Vršovice - Liberec
14 : 23
10.12. 16:45
AO010
Liberec - Dukla A
17 : 31
10.12. 14:00
AO007
Dukla A - HK FCC Město Lovosice
40 : 18
10.12. 13:05
AO006
Dukla B - Házená Mělník
29 : 24
10.12. 10:20
AO003
Liberec - Dukla B
17 : 21
10.12. 08:30
AO001
Dukla B - Dukla A
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
3.12. 16:10
AP010
Sokol Písek - Slavia
11 : 15
3.12. 10:45
AP004
Slavia - Sokol Poruba
26 : 14
3.12. 09:50
AP003
Sokol Písek - SC Bohumín
19 : 11
2.liga ženy - západ
29.4. 15:00
AS111
Sokol Písek B - Turnov
35 : 21
8.4. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
21 : 25
4.3. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - Astra
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
SRL - 10. kolo - výsledky
video
online
Chodov B - Kolín
28 : 26
video
online
HK B Most - Ledeč n.S.
32 : 21
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
23 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
12
10
0
2
312 : 237
20
2
Chodov B
12
9
0
3
336 : 290
18
3
HK B Most
12
7
1
4
291 : 263
15
4
Kolín
12
6
1
5
320 : 274
13
5
Ledeč n.S.
12
4
0
8
256 : 333
8
6
S.Vršovice B
12
3
1
8
298 : 312
7
7
Wendy Mělník
12
1
1
10
196 : 300
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.