Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Společná regionální liga mužů
Kvalifikace Žákovská liga
Liga Vysočiny - starší žáci
Rozpis soutěže
Skupina Východ
Skupina Západ
Finále
Pohár předsedy KSHV
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Liga Vysočiny 4+1
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Jakub Ransdorf
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Rok narození
1998
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
15.4. 15:00
AH175
1.HK Dvůr Králové - Liberec
27 : 28
11.3. 15:00
AH227
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 21
24.2. 13:00
AH134
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice
27 : 20
11.2. 17:00
AH238
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové
37 : 27
4.11. 13:00
AH059
ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec
24 : 37
21.10. 15:30
AH114
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Bělá
38 : 29
14.10. 13:00
AH044
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice
26 : 32
1.liga mladší dorostenci
12.11. 12:15
AJ054
HK Baník Most - Sokol Žďár n. S.
27 : 31
1.10. 12:15
AJ021
HK Baník Most - Jičín
25 : 38
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO160
Házená Velká Bystřice - Nový Jičín
32 : 25
18.3. 15:50
AO159
HBC Jičín - S.Vršovice
26 : 15
18.3. 13:05
AO156
S.Vršovice - HK FCC Město Lovosice
28 : 19
18.3. 11:15
AO154
Nový Jičín - HK FCC Město Lovosice
24 : 31
18.3. 10:20
AO153
Házená Velká Bystřice - S.Vršovice
21 : 16
10.12. 16:45
AO010
Liberec - Dukla A
17 : 31
10.12. 14:00
AO007
Dukla A - HK FCC Město Lovosice
40 : 18
10.12. 13:05
AO006
Dukla B - Házená Mělník
29 : 24
10.12. 10:20
AO003
Liberec - Dukla B
17 : 21
10.12. 08:30
AO001
Dukla B - Dukla A
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
13.5. 17:00
AP250
SKH Velká n.V. - Háje
13 : 17
13.5. 16:00
AP249
Otrokovice - Jiskra Havlíčkův Brod
17 : 15
13.5. 14:00
AP247
Háje - Otrokovice
21 : 14
13.5. 11:00
AP244
Háje - Sokol Písek
17 : 17
13.5. 09:00
AP242
Sokol Písek - Otrokovice
18 : 15
3.12. 16:10
AP010
Sokol Písek - Slavia
11 : 15
3.12. 14:25
AP008
Sokol Poruba - Sokol Písek
16 : 18
3.12. 10:45
AP004
Slavia - Sokol Poruba
26 : 14
3.12. 09:50
AP003
Sokol Písek - SC Bohumín
19 : 11
2.liga ženy - západ
8.4. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
21 : 25
4.3. 14:00
AS079
Slavoj Tachov - Astra
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Chrudim - 26.5.2018 - výsledky
video
online
Sokol Chrudim - Pardubice
14 : 10
video
online
Ledeč n. S. - Sokol V. Meziříčí B
13 : 12
video
online
TJ D.Cerekev - Sokol Chrudim
18 : 18
video
online
Pardubice - Ledeč n. S.
22 : 13
video
online
Sokol V. Meziříčí B - TJ D.Cerekev
17 : 8
video
online
Sokol Chrudim - Ledeč n. S.
12 : 15
video
online
Pardubice - Sokol V. Meziříčí B
14 : 14
video
online
Ledeč n. S. - TJ D.Cerekev
12 : 18
video
online
Sokol V. Meziříčí B - Sokol Chrudim
13 : 13
video
online
TJ D.Cerekev - Pardubice
11 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí B
20
12
5
3
317 : 225
29
2
Pardubice
20
13
2
5
288 : 229
28
3
Sokol Chrudim
20
7
3
10
232 : 233
17
4
TJ D.Cerekev
20
6
2
12
239 : 307
14
5
Ledeč n. S.
20
5
2
13
219 : 301
12
Tabulka střelců
Vojtěch Podhorský
TJ Dolní Cerekev
169
František Flekal
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
152
Lukáš Krejz
TJ Sokol Nové Veselí A
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Podhorský
TJ Dolní Cerekev
30
František Flekal
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
21
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Podhorský
TJ Dolní Cerekev
44
Šimon Slánský
1.HC Pardubice
26
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.